SON DAKİKA
İş adamı Günak aday adayı oldu

İş adamı Günak aday adayı oldu

18 Ekim 2018 - Perşembe 13:55
2019 yerel seçimlerin yaklaşmasıyla beraber aday adayları belli olmaya başladı. Viranşehir’den aday adaylığı açıklaması Viranşehirli iş adamı Mehmet Günak’tan geldi.

Yerel seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte aday adayları da netleşmeye başladı. Aday adayı açıklaması AK Parti 27. dönem milletvekili aday adayı ve iş adamı Mehmet Günak’tan geldi. 

Günak, Viranşehir Belediyesine AK Parti’den aday adayı olduğunu ifade ederek; "Viranşehir’e hizmet için bu kutlu davada ben de varım" dedi. 
Günak yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Doğduğum, yaşamaktan büyük keyif aldığım, havasını kokladığım, suyunu içtiğim, yaşamımı şekillendirdiğim, değişik alanlarda hizmet verdiğim, dostluğu, huzuru gördüğüm Viranşehir’e hizmet etmek amacıyla yerel seçimlerde bir parçası olmaktan onur duyduğum partim ve Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ülkemiz için göstermiş olduğu büyük fedakarlığı da göz önünde bulundurarak AK Parti ilçe teşkilatı ile birlikte ilçemiz için çok daha fazlasını yapmamızın vakti geldi. AK Parti’den Viranşehir Belediye Başkanlığı’na aday adaylığımı açıklamaktan gurur duyuyorum."

Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu Kategorideki Diğer Haberler