BAŞKAN ÇİFTÇİ VATANDAŞLARIN BAYRAMINI KUTLADI - Yeni Urfa 

SON DAKİKA
BAŞKAN ÇİFTÇİ VATANDAŞLARIN BAYRAMINI KUTLADI

BAŞKAN ÇİFTÇİ VATANDAŞLARIN BAYRAMINI KUTLADI

02 Eylül 2017 - Cumartesi 09:24
Bayramın ilk günü sabah saatlerinden itibaren kent merkezinde temaslarda bulunan Başkan Çiftçi, "Tüm vatandaşlarımızın bayramlarını en içten dileklerimle kutluyorum" dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, vatandaşların Kurban Bayramını kutladı. Bayram namazının hemen ardından camiye gelen vatandaşların bayramını kutlayarak güne başlayan Başkan Çiftçi, ardından Bediüzzaman ve Harran Kapı aile mezarlıklarını ziyaret etti.

Burada da vatandaşların bayramını tebrik eden ve kabirlerde dualar okuyan Başkan Çiftçi, Büyükşehir ekiplerinin mezarlıklardaki çalışmalarını denetledi. Lokum ve Yasin-i Şerif dağıtımlarına katılan Başkan Çiftçi yaptığı kısa değerlendirmesinde, "Tüm vatandaşların Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlarım" dedi.

Başkan Çiftçi gün içerisindeki temaslarının ardından Şanlıurfa Valiliğindeki bayramlaşma programına katıldı. Başkan Çiftçi burada Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, AK Parti İl Başkanı Z. Abidin Beyazgül, AK Parti Teşkilatı ve Milletvekilleri ile Sivil Toplum Kuruluşları ve vatandaşların bayramlarını kutladı.

 

Bu Kategorideki Diğer Haberler