BAŞKAN ÇİFTÇİ, VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI - Yeni Urfa 

SON DAKİKA
BAŞKAN ÇİFTÇİ, VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

BAŞKAN ÇİFTÇİ, VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

04 Eylül 2017 - Pazartesi 12:21
Sabah saatlerinde esnaf gezisi ile güne başlayan Başkan Çiftçi, bayramların her zaman birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini diledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, bayramın ilk günü bayram namazının ardından sürdürdüğü bayramlaşma ziyaretlerine bugün de devam etti. Sabahın erken saatlerinde esnafı ziyaret ederek yol güzergahındaki vatandaşlarla bayramlaşan Başkan Çiftçi, gün içerisinde kanaat önderleri ve partilileri ile de bir araya geldi.

 

BAŞKAN ÇİFTÇİ, AK PARTİ'NİN BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE KATILDI

 

Başkan Nihat Çiftçi, AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma töreninde partililerle bir araya gelerek bayramlarını kutladı. Yoğun ilginin olduğu ve ev sahipliğini AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün yaptığı bayramlaşma törenine Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti İl Yönetim Kurulu, Milletvekilleri Kasım Gülpınar, Halil Özcan, İbrahim Halil Yıldız, Mahmut Kaçar, Eski Milletvekillerinden Seyit Eyyüpoğlu, Hamide Sürücü, Müfit Yetkin ile ilçe belediye başkanları katıldı.

Törende bir konuşma yaparak tüm partilileri selamlayan Bakan Fakıbaba, "Tüm partililer olarak buradayız ve sizlerle birlikteyiz. Halkımızın duasına her zaman ihtiyacımız var. Vatandaşlarımızın ve partimize gönül vermiş tüm kardeşlerimizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum" dedi.

Başkan Fakıbaba'nın ardından İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de yaptığı konuşmasında tüm partililerin bayramını kutladığını söyledi.

Ardından törene katılan tüm vatandaşlarla tokalaşan Bakan Fakıbaba, İl Başkanı Beyazgül, Başkan Çiftçi ve milletvekilleri daha sonra vatandaşlarla sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

 

BAŞKAN ÇİFTÇİ, STK'LARIN BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE KATILDI

 

Başkan Çiftçi, partisinin bayramlaşma töreninin ardından Sivil Toplum Kuruluşları tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı. Burada da tüm Şanlıurfa'daki sivil toplum örgütü temsilcileri ve üyeleri ile selamlaşan Başkan Çiftçi, Şanlıurfa'nın her zaman birlik içerisinde olduğuna vurgu yaptı.

Bu Kategorideki Diğer Haberler