BAYDİLLİ, ALAN GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR - Yeni Urfa 

SON DAKİKA
BAYDİLLİ, ALAN GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR

BAYDİLLİ, ALAN GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR

22 Ağustos 2017 - Salı 11:39
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, sabahın erken saatlerinde ilçede alan gezileri yaparak sorunları yerinde incelemeye devam ediyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, mesaisine sabahın erken saatlerinde başlayarak ilçedeki mahallelerde teknik ekibiyle birlikte incelemelerde bulunuyor. Başkan Baydilli sorunları bizzat yerinde incelerken, vatandaş ve esnafla da sohbet edip taleplerini dinliyor.

Başkan Metin Baydilli alan gezileri kapsamında Ali Baba ve Karşıyaka mahallelerinde de inceleme yaparken, mahalle muhtarlarından sorunlarla ilgili bilgi aldı.  Mahalle gezileri sırasında yanına teknik ekibi de alan Başkan Metin Baydilli, Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğünün yaptığı çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmaların hızlandırılması talimatını verdi.

Her gün bir mahallede incelemelerde bulunduklarını ifade eden Başkan Metin Baydilli, “Göreve geldiğimiz günden bu yana her fırsatta  mahallelerimizde inceleme yaparak eksiklikleri yerinde görme fırsatımız oluyor. Bugün Ali Baba ve Karşıyaka mahallelerimizde teknik saha ekibimizle birlikte incelemelerde bulunduk. Bu mahallelerimizde belediye olarak neler yaptık ve yapabiliriz yerinde gördük. Eksik gördüğümüz çalışmaların bir an önce bitirilmesi için ilgili Birim Müdürlerimize gerekli talimatları verdik” dedi.

İlçe halkının hayatını kolaylaştırıcı hizmetler üretmek için çalıştıklarını belirten Başkan Metin Baydilli, “İlçemizi yaşanabilir bir kent haline getirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Karaköprü Belediyesi olarak hizmetlerimizin odağına her zaman insanı yerleştirdik. İnsan hayatına yatırım yaptık, bu amaç doğrultusunda çalışmalarımız devam ediyoruz” diye konuştu.

Başkan Baydilli alan gezisi sırasında kurbanlık satış yerlerini de ziyaret ederek kurbanlık sahiplerine hayırlı satışlar diledi.

Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu Kategorideki Diğer Haberler