Demirkol Vatandaşlarla Bayramlaştı - Yeni Urfa 

SON DAKİKA
Demirkol Vatandaşlarla Bayramlaştı

Demirkol Vatandaşlarla Bayramlaştı

15 Haziran 2018 - Cuma 23:59
Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Ramazan Bayramının ilk günü Bayram Namazı sonrasında vatandaşlarla görüşerek, bayramını kutladı.

Demirkol’un “Gelenekten geleceğe Haliliye” anlayışıyla vatandaşlara kentin geleneklerini yaşatan Haliliye Belediyesi, bu çalışmasını bayram günü de devam ettirdi. Belediye çalışanları, ilçe genelindeki tüm camilerde, Bayram Namazı sonrasında vatandaşlara şeker ve lokum dağıttı. Hazreti Fatımatüz Zehra Camiinde Bayram Namazını kılan Demirkol da, namaz çıkışı vatandaşların bayramını tebrik etti. Demirkol, namazın ardından kaybettikleri yakınlarını ziyaret eden vatandaşlarla da mezarlıklarda bayramlaştı. 
5’inci kez bu sofra kuruldu 
Haliliye Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl Ramazan Bayramı dolayısıyla 5’inci kez Cumhuriyet Meydanı ile Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Harran Üniversitesi Araştırma Hastanesi bahçelerinde kurulan sofralarda, vatandaşlarla üzlemeli pilav ve zerde ikramında bulunuldu. Sofralara gelen vatandaşlara, görevliler tarafından yemekleri dağıtıldı. Cumhuriyet Meydanındaki yemek dağıtımına katılan Demirkol, burada da vatandaşlarla ve görevlilerle bayramlaştı. 

Bu Kategorideki Diğer Haberler