İHTİYAÇ SAHİBİ 2 BİN KİŞİNİN BAYRAMLIK - Yeni Urfa 

SON DAKİKA
İHTİYAÇ SAHİBİ 2 BİN KİŞİNİN BAYRAMLIK

İHTİYAÇ SAHİBİ 2 BİN KİŞİNİN BAYRAMLIK

30 Ağustos 2017 - Çarşamba 22:52
Haliliye Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi 2 bin kişinin bayramlık ihtiyacını karşıladı.

Haliliye Belediyesi, temel belediyecilik çalışmalarının yanı sıra, sosyal belediyecilik çalışmalarında da her kesimin yanında oluyor. Yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla da, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Başkan Fevzi Demirkol’un talimatlarıyla ihtiyaç sahibi 2 bin kişiye bayramlık dağıtımı yaptı. İhtiyaç sahibi aileler, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne başvurarak, bedenlerine uygun kıyafetlerini teslim aldı.

Başkan Fevzi Demirkol da, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünün kıyafet deposunu ziyaret ederek, yapılan çalışmayla ilgili Sosyal Yardım İşleri Müdürü Seyit Kulak’tan bilgi aldı.

 

Başkan Fevzi Demirkol, yaptığı açıklamada dua eden ve dua edilen bir anlayış içerisinde çalıştıklarını ve ihtiyaç sahibi ailelerin bayramda da yanlarında olduklarını söyledi. Başkan Demirkol, şunları kaydetti:

“Haliliye Belediyesi olarak temel belediyecilik hizmetlerinin yanında, sosyal belediyecilik çalışmalarında mesuliyetini bilen, mesuliyetinin şuurunda, mesuliyetini anlayan bir belediyecilik anlayışıyla hizmet ediyoruz. Yoksullarımızla, engellilerimizle, çocuklarımızla ve hiçbir kesimi unutmadan, toplumun tüm kesimlerinin mutlu olmasını sağlamak istiyoruz. Muhtaçlarımızın, bayramı yaşaması ve yaşatması amacıyla muhtaçlarımıza, kıyafet yardımı yaptık ve yapmaya devam ediyoruz, devam edeceğiz. Bu bayram arifesinde iki bin kişinin üzerinde muhtacımız, giyim malzemelerinden almıştır. Haliliye Belediyesi olarak bu tip çalışmalarda her zaman gönüllü olarak varız. Biz gönülden hizmet etmeye çalışıyoruz. İnsanların duasını almaya çalışıyoruz. Dua eden ve dua edilen bir anlayışla çalışmaktayız.”

Bu Kategorideki Diğer Haberler