SON DAKİKA
ÖZ KAYNAKLARIYLA ASFALT DİSTRİBÜTÖRÜ ALDI

ÖZ KAYNAKLARIYLA ASFALT DİSTRİBÜTÖRÜ ALDI

16 Ağustos 2017 - Çarşamba 16:06
Viranşehir’de hizmet odaklı çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Viranşehir Belediyesi, Araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Daha önce TBB ( Türkiye Belediyeler Birliği ) tarafından Kayyum Belediyesine hibe edilen 11 m3 çöp sıkıştırma aracı ile gücüne güç katan Belediyemiz, 355 Bin TL’ye yeni alınan 1 Adet Asfalt Distribütörü ile araç filosunu daha da güçlendirdi.

Yeni alınan asfalt Distribütörü için Belediye hizmet binası önünde kurban kesilerek tören düzenlendi.

Törene Belediye Başkanvekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Belediye Başkan Yardımcıları Halaf Kete, Mahmut Şık, Arslan Çiftçi, Meclis üyeleri ve birim Müdürleri katıldı.

Tören öncesinde kısa bir açıklama yapan Belediye Başkanvekili Ömer Çimşit,“ DMO ( Devlet Malzeme Ofisi )’nden alınan aracın hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunarak, aracın hem asfalt hem de şerbet görevini yürütecek olup çok yönlü araç olarak önemli bir görev yürüteceğini kaydetti.

Aracın toplam maliyetinin 355 Bin TL olduğunu sözlerine Çimşit, “ Belediyemizin öz kaynaklarından almış olduğumuz bir araçtır. Aracın toplam maliyeti 355 Bin TL’dir. 14 ton yük kapasiteli olan aracımız çok yönlü araç olup bu aracın ilçemize ve belediyemize kazandırılmasında emeği geçen ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen başta Gıda Tarım ve Hayvancılığına, Milletvekilimiz Mehmet Akyürek ve Şanlıurfa Valiliğine çok teşekkür ediyoruz. Onların katkısı ile ilçeye hizmetlerimizi çok ileri seviyelere hep beraber taşıyacağız. Bundan sonra araç filomuzu güçlendirmek içinde çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecektir. ” diye konuştu.

Açıklamanın ardından Başkanvekili Çimşit, araç kontağını açarak aracı inceledi. 

Bu Kategorideki Diğer Haberler