Çiftkaya "İyi eğitim iyi gelecek" - Yeni Urfa 

SON DAKİKA
Çiftkaya "İyi eğitim iyi gelecek"

Çiftkaya "İyi eğitim iyi gelecek"

08 Haziran 2018 - Cuma 16:47
İYİ Partili Çiftkaya "İyi eğitim iyi gelecek"
İyi Parti Şanlıurfa Milletvekili 1. Sıra adayı eğitimci Zuhal Akyol Çiftkaya "İnşallah 25 Haziran'da sayin Cumhur başkanımız Meral Akşener liderliğinde İyi parti iktidarı ile yapacağımız eğitim reformları sonucunda Şanlıurfa da eğitim de iyi olacak."

İyi Parti Şanlıurfa Milletvekili 1. Sıra adayı eğitimci Zuhal Akyol Çiftkaya bugün karne alan öğrenciler için yazılı açıklama yaparak, Türkiye'deki eğitim sisteminin İyi Parti ile değişeceğini ve herkesin özlemini duyduğu eğitimtde eşitliğin ve kalitesinin sağlanacağını söyledi.

Zuhal Akyol Çiftkaya yazılı mesajında: "Bugün 2017-2018 eğitim öğretim döneminin sonuna geldik. Milyonlarca evladımız karnelerini aldılar ve tatile girdiler.
 Hepsini tek tek tebrik ediyor ve gözlerinden öpüyorum.

Bölgemizin ve şehrimizin eğitim konusundaki problemleri Şanlıurfa halkının malumudur.
 Yetersiz fiziki şartlar kalabalık sınıflar donanım   eksiklikleri ve bunların yanında 16 senedir her değişen bakanla değişen eğitim politikaları çocuklarımızın ve ailelerinin kabusu olmuştur.
 Taşımalı eğitim baslibaşına bir problem olarak karşımızda durmaktadır. 
İnşallah 25 Haziran'da sayin Cumhur başkanımız  Meral Akşener  liderliğinde İyi parti iktidarı ile yapacağımız eğitim reformları  sonucunda Şanlıurfa da eğitim de iyi olacak." dedi.

 

    Facebook'ta Payla
Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu Kategorideki Diğer Haberler