Urfa’da Köy Okulunda Annelere Sinema Gösterim - Yeni Urfa 

SON DAKİKA
Urfa’da Köy Okulunda Annelere Sinema Gösterim

Urfa’da Köy Okulunda Annelere Sinema Gösterim

11 Nisan 2018 - Çarşamba 17:04
Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde taşımalı eğitim yapılan Ulubağ İlkokulu ve Ortaokulu yönetici ve öğretmenleri örnek bir projeye imza attılar.

"Sinema ve Eğitim" adlı proje ile öğrenci annelerine özel sinema gösterimi ve eşliğinde rehberlik servisinin annelere yönelik çalışmalarının yer aldığı etkinlik büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Sinema gösteriminde katılım sağlayan anneler böyle bir etkinlik düzenlendiği için çok memnun olduklarını belirttiler.

Urfa’da Köy Okulunda Annelere Sinema Gösterimi
Köy yerinde herhangi bir sosyal etkinlik olmadığından dolayı bu şekilde bir etkinlik gerçekleştirilmesinin onları çok mutlu ettiğini söyleyen anneler okul yönetimine ve rehberlik servisine teşekkür ederek eğlenceli bir gece geçirmenin sevinci ile okulun onlara takdim ettiği hediyelerle okuldan ayrıldılar.  
Ulubağ İlk ve Ortaokulu okul yönetici Ahmet Memek sosyal içerikli projelerinin devam edeceğini bu yolla okul-veli bütünleşmesinin sağlanarak eğitime olumlu katkılar alındığını belirterek "Sinema ve Eğitim projemiz kapsamında annelerimize özel sinema gösterimimiz ve rehberlik servisimizin eğitim çalışmaları. Katılım gösteren annelerimize teşekkürler ederiz”dedi.

Bu Kategorideki Diğer Haberler