Seçim bürosu açılışı mitinge dönüştü - Yeni Urfa 

SON DAKİKA
Seçim bürosu açılışı mitinge dönüştü

Seçim bürosu açılışı mitinge dönüştü

07 Haziran 2018 - Perşembe 16:44
İYİ Parti Şanlıurfa birinci sıra adayı Zuhal Çiftkaya, urfa Bahçelievlerde coşkuyla seçim bürosu açtı.

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Zuhal ÇİFTKAYA’nIn seçim bürosunun açılışı  vatandaşların yoğun katılımıyla  gerçekleşti. Büro açılışı katılımın yoğun olması nedeniyle  mitinge dönüştü.

     Açılış öncesi İyi PArti yöneticileri halka hitap ettiler. Seçimde iyi partinin ve cumhurbaşkanı adayları Meral Akşenerin türkiyeye iyi geleceğini söylediler.  

   İYİ Parti Şanlıurfa birinci sıra adayı Zuhal Çiftkaya açılışta yaptığı konuşmada tüm şanlıurfalılara teşekür etti . kendi yaşadığı ilde mahalede bu gün seçim bürosu açılışı yapmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. urfalıların desteğiyle meclise gittiğinde kendi memleketine hizmet edeceğini belirtti.Ayrıca yarın Akşam 07/06/2018 Perşembe günü saat 23: 00 te Şanlıurfa yerel kanalı EDESSA TV tüm urfalılara hitap edeceğini söyledi.

Daha sonra bir vatandaşında söz aldığı miting İYİ Parti Şanlıurfa birinci sıra adayı Zuhal Çiftkaya seçim bürosunun açılışı ile sona erdi.

Bu arada İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'in Şanlıurfalı seçmene de hitap edeceği söyledi.Akşener 11 Haziran Pazartesi günü Şanlıurfa'da olacak ve saat 14.00'de düzenlenecek mitingle seçmene seslenip destek talebinde bulunacak.

Bu Kategorideki Diğer Haberler